Popularne prezenty dla przyszłych rodziców na baby shower

Wiele osób nie ma pojęcia, co zabrać na baby shower, i czy bardziej odpowiedni będzie prezent dla młodej mamy, czy mającego się urodzić maluszka.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu na baby shower, w sklepach z pewnością znajdziesz odpowiednie upominki. Zrób przyjemność przyszłej mamie i podaruj jej prezent, który z pewnością zapamięta. Praktycznym i niedrogim prezentem będą ubranka dla noworodka, jak koszulki, śpioszki, body, czapeczki, śliniaki oraz skarpetki. Ubranka dziecięce często dostępne są w zestawach i sprawiają, że rodzice nie muszą tak często robić prania, kiedy maluch się ubrudzi. Dodatkowo zmiana śliniaka jest znacznie łatwiejsza, niż przebieranie dziecka, więc są to przydatne upominki. Mamy od zawsze otulają swoje pociechy miękkimi, naturalnymi materiałami. Aby mama mogła stylowo owinąć swojego malucha, wybierz odpowiedni i estetyczny otulacz, kocyk czy chustę. Każdy naturalny materiał jest również miękki w dotyku dla rodziców i dziecka. Tkanina powinna być oddychająca, aby dziecko się nie przegrzało, zapewniając mu spokojny sen w dzień lub w nocy. Ubranka dla dziecka z zabawnym nadrukiem z pewnością rozśmieszą przyszłą mamę. Popularne prezenty dla przyszłych rodziców na baby shower

Ubranka dla malucha wybieraj z bawełny organicznej, która jest bezpieczna dla skóry malucha i dobrze znosi pranie w pralce.

Wybieraj zachodzące na siebie rozszerzane ramiona i zapięcie na zatrzaski u dołu, aby zmiana pieluszki była tak płynna i łatwa, jak to tylko możliwe. Popularnym wyborem na baby shower prezent dla przyszłej mamy jest również miękka mata edukacyjna, na której dziecko może się bawić przez wiele lat po urodzeniu. Wielofunkcyjne i miękkie maty oferują wygodne miejsce, które pozwala dziecku odpocząć, bawić się, przewracać na brzuszek i rozglądać po otoczeniu. Dodatkowo są lekkie i przenośne, co ułatwia rozkładanie ich w dowolnym miejscu. Młodej mamie można również podarować kosmetyki do pielęgnacji dziecka, ramki na zdjęcia, czy zestaw z gliny do wykonania odcisków dłoni lub stóp noworodka. Takie prezenty z pewnością będą sympatyczną pamiątką na lata dla całej rodziny.