W naszej firmie zajmujemy się nie tylko regeneracją turbosprężarek, ale rozszerzyliśmy naszą działalność o inne aspekty. Między innymi zajmujemy się także dokonywaniem regeneracji przekładni kierowniczych.

Mimo, że ogólne zasady związane z układem kierowniczym są bardzo podobne w wielu samochodach, to jednakże w każdym przypadku należy do tego zagadnienia podejść w sposób indywidualny. Regeneracji przekładni kierowniczych dokonujemy na miejscu, w naszym warsztacie. Zajmujemy się tymi przekładniami, które klienci przysyłają do nas pocztą kurierską jak i tymi, których właściciele bezpośrednio do nas przyjeżdżają. Dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy bardzo szybko, a co ważne, bardzo dokładnie zmierzyć zużycie poszczególnych elementów przekładni. Tym samym postawienie właściwej diagnozy oraz regeneracja, wymiana wszystkich wymagających tego elementów jest bardzo sprawna. Mamy zespół wykwalifikowanych, podchodzących do zagadnień związanych z motoryzacją pracowników. Tym samym zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi, a przede wszystkim skuteczność działania.

Do tego oczywiście nie można przejść obojętnie wobec tego, że naszym klientom proponujemy bardzo atrakcyjne ceny związane z regenerowaniem przekładni kierowniczych. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na regenerację przekładni kierowniczej w samochodach osobowych, w samochodach dostawczych, ciężarowych jak również i w różnych pojazdach specjalnych. Gwarantujemy naszym klientom pełne zadowolenie, gwarantujemy długotrwały skutek w postaci sprawnie działającej przekładni kierowniczej. Każda regeneracja odbywa się w sposób sprawny, szybki i bardzo dokładny. Jeśli zatem mowa jest o regeneracji przekładni kierowniczych, to niewątpliwie nasza oferta jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Najważniejsze jest to, że regenerację każdego zleconego nam elementu wykonujemy w sposób dokładny, w sposób profesjonalny. Rosnąca liczba zainteresowanych naszą ofertą klientów tylko potwierdza nasz profesjonalizm.