Odśwież swoje auto

Oferuje między innymi mycie zewnętrzne, myjnię samochodową z pełnym zakresem usług, detalowanie samochodu, polerowanie lakieru oraz przywracanie blasku reflektorów.

Usługi typu car detailing weszły na stałe do branży samochodowej, ponieważ istnieje zapotrzebowanie na fachowe czyszczenie i renowację samochodu bez wydawania na to majątku oraz zapewnienie doskonałej jakość obsługi klienta, co jest najważniejszym celem koncepcji Car Spa. Poprzez innowacje i renowacje staramy się służyć naszym klientom najlepszymi, najnowocześniejszymi i najbardziej kompletnymi usługami w zakresie pielęgnacji pojazdów w kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Tobie i Twojemu samochodowi najlepszą możliwą jakość usług. Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe usługi car detailing Warszawa. Obsługujemy naszych klientów w sposób indywidualny, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Naszym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta. Jesteśmy dumni z naszej szczegółowej usługi, dzięki której nasz klient będzie do nas wracał. Szczegółowe mycie samochodu wykracza poza zwykłą myjnię, dzięki czemu pojazd wygląda nieskazitelnie czysty zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W przeciwieństwie do zwykłego mycia samochodów w myjni samochodowej, czyszczenie detali nie wymaga użycia zautomatyzowanego systemu. Zamiast tego polega na myciu ręcznym przez bardzo doświadczonych detalistów.

Zabrudzenia zewnętrzne są niczym w porównaniu z wewnętrznymi. Nic więc dziwnego, że czyszczenie wnętrza samochodu wymaga więcej wysiłku i czasu niż czyszczenie nadwozia. Brudna kabina wewnętrzna ma nie tylko nieprzyjemny zapach, ale także komplikuje użytkowanie samochodu. Brudny wylot powietrza rozprzestrzenia alergeny w kabinie, plamy i piasek powodują awarię przełączników, a zamglone okna mogą zasłaniać widok kierowcy. W takim przypadku czyszczenie wnętrza samochodu to coś więcej niż mycie wodą z mydłem. Oczywiście Car Detailing Warszawa to przede wszystkim czyszczenie tapicerki i detali wnętrza auta, polerowanie lakieru i renowacja reflektorów. Przemysł branży samochodowej wymyślił tę wyszkoloną i profesjonalną realizację czyszczenia samochodu w dobrze zdefiniowany sposób jako car detailing Warszawa.