Mestenza – prezentacja oferty firmowej

Wśród wielu profesjonalnych firm specjalizujących się w szeroko pojętym wynajmie samochodów można znaleźć wiele przedsiębiorstw mogących się pochwalić atrakcyjnymi ofertami, które wyróżniają się na tle konkurencji.

Jedną z firm, na które warto zwracać uwagę jest wypożyczalnia samochodów Mestenza. Posiada ona niezwykle szeroką ofertę, którą powinni się zainteresować wszyscy, którzy poszukują wysokiej jakości pojazdów do celów prywatnych, firmowych, na różne wydarzenia, itp. Szeroki wybór pojazdów, atrakcyjne ceny i ciekawe promocje – tak prezentują się najważniejsze atuty opisywanej wypożyczalni.

Mestenza – prezentacja oferty firmowej

Praktyczne i ciekawe samochody dostępne w ofercie

Bez wątpienia jednym z najważniejszych atutów firmy Mestenza jest zapewnianie klientom dostępu do szerokiej oferty pojazdów. Są to sprawne technicznie i bogato wyposażone auta, w których istnieje możliwość zamawiania dodatkowych elementów wyposażenia. Jednym z godnych polecenia modeli jest BMW 3GT z dieslowskim silnikiem 2.0 o mocy 190 koni mechanicznych. Jest to dynamiczny, komfortowy i bezpieczny pojazd wyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

Kolejnym godnym polecenia modelem znajdującym się w szerokiej ofercie wypożyczalni Mestenza jest Ford Mustang. Posiada on manualną skrzynię biegów i potężny silnik V8 o pojemności 5 litrów i mocy 460 koni mechanicznych. Jest to więc bardzo dynamiczny samochód, który posiada bogate wyposażenie zapewniające wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Model ten, podobnie jak inne samochody dostępne w ofercie tej wypożyczalni, jest dostarczany do klientów z całej Polski.

Właścicielem firmy jest Rafał Grzebin – znawca i pasjonat motoryzacji, który kładzie duży nacisk na pełną satysfakcję klientów. W związku z tym mają oni zapewnione różne udogodnienia, takie jak na przykład ciekawe promocje i zniżki. Poza tym bardzo wygodną sprawą jest możliwość rezerwowania wynajmu samochodów on-line. Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby ustalić termin wynajmu i go potwierdzić bez konieczności wychodzenia z domu.