Lampy ogrodowe i parkowe

Oświetlenie przydomowego ogrodu może znacznie wpłynąć na jego wygląd, sposób podświetlenia trawników, krzewów czy też ścieżek może pozwolić nam uzyskać bardzo ciekawe efekty.

Dostępnych jest oczywiście wiele rodzajów oświetlenia, mogą być to lampy metalowe, żeliwne, aluminiowe posiadające różne kształty, które mogą posiadać jedną lub też dwie żarówki. Lampy ogrodowe będą dostępne w różnym stylu, nowoczesnym, jak również w klasycznym, mogą być to również lampy podobne do miejskich, parkowych.

Lampy ogrodowe i parkowe

Nowoczesne oraz klasyczne oświetlenie miejskie i ogrodowe

Wykorzystanie trwałych materiałów, takich jak aluminium, z pewnością będzie pozytywnie wpływało na wytrzymałość, odporność na korozję, dzięki temu lampy, jak również inne elementy małej architektury, z pewnością będą trwałe. W ogrodzie możemy zastosować lampy o wysokości 1 m, mogą być to także wyższe lampy, gdzie punkt świetlny będzie znajdował się przykładowo na wysokości 2,5 m. Dodatkowo możliwe jest zastosowanie kinkietów, różnego rodzaju koron, które będą stylem pasowały do lampy, możemy umieścić je na elewacji naszego domu, przykładowo przy wejściu. Dodatkowo oferowane są bardzo ciekawe naświetlacze, które można umieścić w podłodze, dobrze sprawdzą się w przypadku, kiedy chcemy podświetlić ogród, przykładowo krzewy od dołu. Naświetlacz może być także umieszczony w suficie.

Lampy mogą posiadać różną kolorystykę, może być to paleta RAL, dodatkowo można zastosować odcienie platynowe, miedź czy też srebrne. Lampy, które zostały odlane z aluminium, mogą świetnie sprawdzić się w ogrodzie, ale także w parkach, często gmina lub też miasto wybierają nowoczesne latarnie do parków, czy też innych obszarów miejskich. Z pewnością należy określić, w jaki sposób lampy będą pasowały wyglądem do innych elementów małej architektury, przykładowo powinny zgrywać się z ławkami, koszami na śmieci, dzięki temu stworzymy jednolity zamysł architektoniczny.

Jeżeli poszukujemy oświetlenia do ogrodu lub też do parku, wówczas warto odwiedzić strony producenta PromarLighting.pl, znajdziemy tam bardzo wiele modeli różnego rodzaju lamp, latarni o różnej wysokości, wykonane z różnych materiałów, które możemy dopasować do określonego stylu architektonicznego.

Zamieszczono w: Dom