Jak zrobić więcej z iPadem

Posiadanie iPada może być zarówno zabawne, jak i przydatne; możesz z niego korzystać w czasie wolnym lub do pracy.

Jednak, aby naprawdę w pełni wykorzystać iPada, istnieje kilka wskazówek, o których powinieneś wiedzieć. W tym artykule znajdziesz te pomocne wskazówki i nie tylko.Uważaj na aplikacje, które chcesz pobrać. Niektóre aplikacje mogą być bardzo szkodliwe dla systemu operacyjnego iPada, a inne wyczerpują baterię w absurdalnie wysokim tempie. Możesz sprawdzić recenzje aplikacji przed jej pobraniem bezpośrednio na ekranie, na którym chcesz ją pobrać.Nigdy nie zostawiaj iPada w nagrzanym samochodzie lub podobnym otoczeniu. Intensywne ciepło wyczerpuje urządzenia z baterii. Wystawienie go na działanie ekstremalnych temperatur i światła może wpłynąć na zdolność akumulatora do utrzymywania ładunku przez długi czas. Tego typu uszkodzenia nie są objęte gwarancją, co sprawia, że ??jest to kosztowny błąd.Uważaj na wszelkie aplikacje, które stale działają na Twoim urządzeniu. Czasami aktualne aplikacje nie będą widoczne na pierwszym planie. Jeśli chcesz zobaczyć, co jeszcze działa na Twoim iPadzie, po prostu kliknij dwukrotnie przycisk Początek. Aktualnie uruchomione aplikacje pojawią się na pasku u dołu ekranu. Po zakończeniu przesuń palcem w dół, aby wyeliminować pasek.Masz dość pytań o dołączenie do różnych sieci Wi-Fi? Istnieje prosty sposób na rozwiązanie tego problemu w ustawieniach Wi-Fi. Po prostu wyłącz ustawienia Poproś o dołączenie. Nadal będziesz mógł dołączać do sieci; jednak musisz przejść do ustawień Wi-Fi i stamtąd dołączyć.Chroń swoje poufne dane dzięki funkcji Usuń wszystko. Martwisz się utratą tożsamości w przypadku zgubienia lub kradzieży iPada? Po prostu włącz ustawienie bezpieczeństwa Wymaż dane. W przypadku 10 błędnych wpisów hasła, iPad automatycznie usunie wszystkie dane osobowe. Jak zrobić więcej z iPadem

Możesz znaleźć tę opcję w menu Ustawienia, w obszarze Ogólne> Blokada kodem.Wiele gier i aplikacji na iPada ma funkcję, która powiadamia o wykonaniu jakiejś czynności.

Na przykład możesz otrzymać powiadomienie od Words With Friends, że nadeszła Twoja kolej na grę, lub możesz otrzymać alert na Twitterze, który informuje Cię, że ktoś przesłał coś ponownie. Wyłącz te powiadomienia, chyba że są absolutnie konieczne. Te częste aktualizacje mogą skrócić żywotność baterii iPada.Dobrym pomysłem jest wyłączenie poczty push na iPadzie. Wiele domyślnych ustawień kont pocztowych przechodzi na Push jako mechanizm dostarczania. To automatycznie wyśle ??nową pocztę, gdy tylko będzie dostępna. Może to rozpraszać i przeszkadzać w pracy. Wyłącz tę funkcję.Dowiedz się wszystkiego, co może zrobić przełącznik boczny na iPadzie. Jest to wygodny sposób włączania i wyłączania alertów dźwiękowych bez wpływu na odtwarzany dźwięk. Możesz także użyć go do zablokowania ekranu, aby nie obracał się automatycznie. Jeśli chcesz użyć go do innej funkcji, możesz to zmienić w menu Ustawienia ogólne.Ludzie często popełniają błędy podczas pisania na tabletach, co prowadzi do ciekawych literówek w wynikowych wiadomościach. iPad oferuje jednak funkcję dyktowania. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk HOME. Następnie dotkniesz ikony mikrofonu. Po zakończeniu dyktowania słów ponownie naciśnij przycisk mikrofonu, aby zobaczyć, jak wyszło w formie tekstowej.Podsumowując, niektórzy ludzie używają iPada do zabawy, a inni używają go do życia zawodowego. Bez względu na to, co jest dla Ciebie, musisz wiedzieć wszystko, co możesz o iPadzie, aby naprawdę skorzystać z tej wspaniałej porady. Skorzystaj ze wskazówek zawartych w tym artykule, aby to zrobić.