Wskazówki dotyczące mody, które pomogą Ci się wyróżnić

Gdy dorastamy i zmieniamy się, nasza garderoba powinna się zmieniać, odzwierciedlając nasze wewnętrzne zmiany.

Jeśli masz dobre wyczucie mody, będziesz wyglądać świetnie i zaimponujesz tym, którzy Cię otaczają. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Jeśli chcesz kupić nową wodę kolońską lub perfumy, najpierw wypróbuj próbkę ze sklepu. Spryskaj zapach i odczekaj około piętnaście minut. Powąchaj, aby zobaczyć, jak współgra z Twoim naturalnym zapachem. To, że lubisz sposób, w jaki pachnie na innej osobie, nie gwarantuje, że będzie miał ten sam zapach na Tobie.Jeśli chcesz pozostać w modzie w tym sezonie, spróbuj połączyć czerń i biel. Te proste kolory powracają z nawiązką. Te kolory można zobaczyć na dzisiejszych wybiegach. Bardzo łatwo jest nosić stroje w tych kolorach. Jeśli chodzi o figury czarno-białe, masz wiele różnych możliwości.Nie używaj gąbeczek do nakładania podkładów i róży na bazie płynów i kremów. Za każdym razem tracisz produkt w gąbce. Dodatkowo gąbka staje się pożywką dla zarazków. Zamiast tego używaj czystych opuszków palców do aplikacji, zmieniając palce lub czyszcząc je między różnymi produktami lub kolorami.Aby w prosty sposób wyglądać bardziej stylowo, zamień swoje tanie gumowe klapki na parę sandałów z paskami ze skóry, patentu lub innego przyciągającego wzrok, dorosłego materiału. Twoje stopy nadal będą wygodne, ale od razu będziesz wyglądać na bardziej złożoną i wypolerowaną. Szukaj upiększonych stylów z koralikami, haftami lub modnym sprzętem.Akcentuj pozytywy. Szukaj elementów garderoby, które prezentują Twoje atrybuty. Jeśli masz ładną talię, poszukaj ubrań z ozdobną linią środkową lub dodaj atrakcyjny pasek. Wskazówki dotyczące mody, które pomogą Ci się wyróżnić

Jeśli masz świetny dekolt, przyciągnij oko w tym kierunku fantazyjnym kołnierzykiem lub zabawnym naszyjnikiem.Świetną wskazówką modową jest rozpoczęcie zakupów w sklepach z używanymi ubraniami.

W sklepach z używanymi rzeczami często można znaleźć naprawdę wyjątkowe ubrania i nie musisz płacić za rękę i nogę, jakbyś kupował nowe ubrania w jakimś dużym domu towarowym.Zapytaj swoją rodzinę, jak się czuje w związku ze sposobem, w jaki się ubierasz. Powiedz im, że rozważasz zmianę sposobu ubierania się i chcesz otrzymać od nich konstruktywną informację zwrotną. Mogą pomóc Ci znaleźć styl, który będzie dla Ciebie odpowiedni, ponieważ wiedzą najwięcej o tym, jak ubierałeś się w swoim życiu.Upewnij się, co nosisz; ubrania dobrze na ciebie pasują. Jest to szczególnie ważne dla osób o niższym wzroście. Duże ubrania sprawiają, że osoba wygląda bałagan. Sprawiają, że osoba z nadwagą wydaje się większa, a niska osoba wygląda na niższą. Upewnij się, że kupujesz ubrania, które do ciebie pasują lub je przerabiasz.Czy jesteś na rynku nowej pary dżinsów? Do wyboru jest wiele fasonów dżinsów. To wszystko może być trochę przytłaczające. Wybierz klasyczny styl, taki jak dżinsy z prostymi nogawkami lub dżinsy. Te wybory pasują do większości topów i są bardziej płaskie dla większości ludzi.Aby podkreślić swój styl, spróbuj nałożyć zabawną spódnicę na sukienkę. Istnieje wiele sukienek, które pasowałyby do doskonałych topów. Wystarczy zarzucić spódnicę na samą sukienkę. Spódnica powinna być wykonana z grubszego materiału, dzięki czemu nie będzie się nieprzyjemnie marszczyć. Możesz nawet mieć sukienkę wystającą nieco poniżej spódnicy, aby uzyskać zabawny, niekonwencjonalny wygląd.Mam nadzieję, że ten artykuł pomógł ci zrozumieć, jak zastosować modę we własnym życiu. Poprawa wyglądu jest zawsze ważna. Kiedy to zrobisz, zawsze będziesz przyciągać uwagę i podziw i o to właśnie chodzi w modzie.

Zamieszczono w: Blog