Porady piłkarskie, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Mój Boże, kochasz piłkę nożną! Poświęciłeś czas, aby popracować nad swoimi umiejętnościami, ucząc się od porad ekspertów.

To pokazuje, jak silnym, niesamowitym graczem już jesteś, więc wyobraź sobie, jak wspaniały staniesz się, gdy połączysz wszystkie poniższe wskazówki z obecną strategią piłkarską!Upewnij się, że podczas przygotowań do piłki nożnej pracujesz nad grą mentalną tak samo jak nad grą fizyczną. Chociaż utrzymywanie formy i ćwiczenia są trudne dla każdego, mentalne aspekty futbolu są tym, co popycha większość graczy na boisku. Upewnij się, że jesteś tak samo twardy psychicznie jak fizycznie.Kiedy Twoje dziecko gra w piłkę nożną, upewnij się, że nosi odpowiedni kask, aby uniknąć kontuzji. Kask powinien mieć zewnętrzną skorupę wykonaną z twardego plastiku, a wyściółka powinna być gruba. Powinien również mieć sztywną maskę na twarz i pasek pod brodą z ochronną miseczką podbródka. Podczas gry pasek pod brodą powinien być zawsze ciasny i zapięty.Dowiedz się, jak ominąć obrońców, gdy łapiesz kopnięcie. Najlepszym sposobem na to jest bieganie bezpośrednio za kilkoma najlepszymi obrońcami. Najskuteczniej zablokują dla Ciebie i stworzą otwór, abyś mógł pobiec wzdłuż linii do celu.Weź udział jako wspierający członek zespołu. W piłce nożnej niezwykle ważna jest praca zespołowa. Razem przejedziecie wzloty i upadki sezonu. To zawsze „my”, nigdy „ja”. Mając to na uwadze, staraj się wspierać kolegów z drużyny, pomagając im budować zaufanie. Kiedy twoja grupa będzie pewna siebie, zobaczysz, że wygrywanie będzie zdarzało się znacznie częściej!Spróbuj nauczyć się, jak prawidłowo rozpocząć mecz piłki nożnej. Gra powinna rozpocząć się od rzutu monetą. Drużyna, która wygra losowanie, decyduje, który koniec boiska chce bronić w pierwszej połowie lub czy chce otrzymać piłkę. Jedna drużyna kopie piłkę do drugiej. Porady piłkarskie, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Rozpoczęcie gry nastąpi na początku każdej połowy i po każdym zdobyciu punktów.Twoja własna etyka pracy jest czynnikiem wpływającym na ilość czasu, jaki spędzasz na polu.

Podczas gdy naturalny talent może odgrywać dużą rolę, etyka pracy jest większą częścią odniesienia sukcesu jako piłkarz. Zawodnik, który oferuje zapał i determinację, jest nawet lepszy niż ten, który ma naturalny talent, ale jest leniwy.Nigdy nie osiągniesz swoich celów będąc leniwym. Kiedy pomijasz praktykę, nie ćwiczysz, jesz nieodpowiednie rzeczy lub pozwalasz umysłowi błądzić, skończysz jako przegrany. Jeśli wolisz być zwycięzcą, skup się na swoich celach i zrób wszystko, aby je osiągnąć.Zapamiętaj podstawowe pozycje w drużynie ofensywnej. Jest ich osiem podstawowych. Są rozgrywający, środkowy obrońca, obrońca, szeroki odbiornik, ciasny koniec, ofensywny atak, ofensywna garda i centrum. Rozgrywający jest zazwyczaj jedynym graczem, który zarówno prowadzi ofensywę na boisku, jak i prowadzi drużynę, gdy jest zbity.Graj na pozycji, która działa na Twoje osobiste mocne strony. Jeśli jesteś silny, szybki i dobry w łapaniu piłki rzucanej pod różnymi kątami, graj bezpiecznie lub w szeroki odbiornik. Jeśli twoje ciało jest nieporęczne i masz dużo siły, graj w ataku defensywnym lub ofensywnym. Jeśli jesteś dobry w dokładnym kopaniu piłki, możesz być idealnym kopaczem lub typerem.Teraz, mając wszystkie te wskazówki, zacznij ich używać podczas gry. Zmień swój styl życia w razie potrzeby i zacznij pracować nad swoimi celami. Zainwestowałeś już swój czas w przeczytanie tego artykułu, teraz uczyń tę inwestycję mądrą, wykorzystując to, czego się nauczyłeś tak często, jak to możliwe.