Odszkodowania – odkup i dopłaty

Polacy wreszcie przejrzeli na oczy i wiedzą, że często ubezpieczyciel nie chce im wypłacić żadnych pieniędzy, mimo że im się należą. Dawniej, co robiliśmy?

Właściwe to nic, dlatego wiele na tym straciliśmy. Skoro płacimy składki to oznacza, że w razie wypadku na drodze czy w pracy chcemy odzyskać pieniądze. Różne zdarzenia się przecież mogą nam przytrafić, dlatego trzeba być na to nastawionym. Niestety, ale firmy ubezpieczeniowe bardzo chętnie biorą pieniądze na składki, a bardzo niechętnie płacą odszkodowania. Im mniej nam dadzą tym więcej dla siebie zyskają. My oczywiście nie możemy im na to pozwoli, dlatego trzeba szukać rozwiązania, które będzie dla nas najbardziej korzystne. Tutaj często sprawa może kończyć się w sądzie, czyli potrzebny nam ktoś, kto w razie potrzeby będzie mógł nam pomóc. Otrzymamy wtedy dopłatę do odszkodowania, która nam się należy.

Kto nam w takiej sytuacji pomoże?

Potrzebna nam specjalna firma, która się tym trudni. W takiej firmie uzyskamy pomoc i na pewno dopłata do odszkodowania będzie taka, jaka nas satysfakcjonuje. Zdarza się, że nie zawsze mamy na to czas i co wtedy? Pieniądze potrzebne są nam na już, bo samochód jest rozbity, a my nie mamy, czym do pracy jeździć. Zanim sprawa się zakończy to zejdzie się trochę czasu. W takiej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak odsprzedać odszkodowanie takiej firmie. Oni odkupią w dobrej cenie nasze odszkodowania i we własnym zakresie będą się już dogadywać z ubezpieczycielem, co dalej ma z tym być. Jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, które daje efekty od razu, dlatego wiele osób się na to decyduje. Jeśli potrzebujemy dopłaty do odszkodowania albo chcemy swoje odszkodowanie odsprzedać to wchodzimy na stronę JW GROUP i tam kontaktujemy się z firmą. Oni się z nami skontaktują i powiedzą, co dalej można robić. Taka pomoc jest najlepszym dla nas rozwiązaniem, dlatego warto byłoby już teraz, w tym momencie zostawić u nich swoje dane. To przyspieszy możliwość kontaktu z ich strony z nami.