Dobre wskazówki, jak uzyskać bielsze zęby

Nie znajdziesz lepszego zbioru porad dotyczących wybielania zębów gdzie indziej, więc przestań szukać i przeczytaj, co mamy Ci do zaoferowania.

Wszystko w tym artykule jest bezpłatne i dostarczane przez ekspertów w tej dziedzinie, którzy chcą mieć pewność, że każdy ma piękny uśmiech.Wybielając zęby, miej świadomość, że wybielanie jest skuteczne tylko na twoich naturalnych zębach. Rozwiązania wybielające nie pomogą sztucznym zębom. Oznacza to, że wybielacze nie będą działać na powierzchniach takich jak implanty, korony czy licówki. Jeśli zdecydujesz się wybielić swój uśmiech sztucznymi powierzchniami, istnieje duża szansa, że ​​Twoje zęby się wybielą, ale sztuczne powierzchnie nie.Zachowaj skórkę pomarańczową i zrób sobie sesję wybielania zębów. Wnętrze skórki pomarańczowej zawiera kwas cytrynowy i może pomóc w usuwaniu przebarwień i wybielaniu zębów. Wetrzyj go bezpośrednio w zęby lub weź trochę wysuszonej skórki, naturalnie wyhodowanej i trochę zmielonych liści laurowych, aby stworzyć pastę, którą możesz szczotkować. Pamiętaj o szczotkowaniu po sesji, aby usunąć kwasy, które z czasem mogą uszkodzić szkliwo.Stosuj pastę wybielającą do zębów, ale nie oczekuj cudów na mocno przebarwionych zębach. Wybielająca pasta do zębów nie wybiela zębów, więc nie usuwa istniejących przebarwień. Ale pomaga usunąć większość płytki nazębnej na zębach i może usunąć przebarwiające chemikalia, zanim będą miały szansę odbarwić te perłowe biele.Wypróbuj organiczny olej kokosowy, aby wybielić zęby. Jeśli używasz oleju kokosowego jako płynu do płukania ust, może pomóc wybielić zęby. Dziesięć minut później możesz wyjąć go z ust, a następnie umyć zęby tak, jak zwykle. Możesz zobaczyć wyniki w mniej niż tydzień.Aby uzyskać lepszy wygląd zębów poprzez dietę, jedz więcej surowej żywności. Dobre wskazówki, jak uzyskać bielsze zęby

Żucie surowej żywności może być dobre dla zębów, a unikanie przetworzonej żywności oznacza mniej płytki nazębnej.

Chociaż surowe pożywienie nie jest dobrym sposobem na szybkie wybielanie zębów, regularne spożywanie ich sprawi, że z czasem zęby będą lśnić.Przeczytaj jak najwięcej opinii o produktach wybielających, zanim je kupisz. Jeśli poświęcisz czas na zbadanie produktów, zanim wydasz na nie pieniądze, na pewno znajdziesz produkt wysokiej jakości o wiele szybciej i nie wydając tak dużo pieniędzy.Po wybieleniu zębów należy myć zęby po każdym posiłku. Jeśli tego nie zrobisz, na zębach mogą powstać bakterie z pożywienia. Jeśli zęby są nadal miękkie po zabiegu, bakterie mogą spowodować wiele szkód.Nie zniechęcaj się, jeśli kolor Twoich zębów nie wyjdzie dokładnie tak, jak byś chciał. Zawsze możesz wykonać drugą rundę leczenia i zwykle zajmuje to trochę czasu, zanim zaczniesz widzieć realistyczne wyniki, bez względu na rodzaj schematu lub produktów, których używasz.Użyj nici wybielającej, aby wybielić obszar między zębami. Większość nie zauważa, że ​​mamy plamy między zębami, a także z przodu. Użycie nici wybielającej pomoże usunąć te plamy. Regularne nitkowanie pomoże również odzyskać zdrowie dziąseł, co przyczyni się do pięknego uśmiechu.Ponieważ większość żeli wybielających zęby ma tak dużą moc, tylko dentysta może je Ci podać. Żel do wybielania zębów stosuje się w połączeniu z wybielaniem laserowym i tylko sprzęt laserowy go aktywuje. Jest to metoda bardziej kosztowna niż inne, ale trwa dłużej i działa szybciej.Podsumowując, dość podstawowe jest utrzymywanie białych zębów, o ile postępujesz zgodnie ze wskazówkami, które tutaj dla Ciebie przygotowaliśmy. Mamy nadzieję, że da ci to pozytywne spojrzenie na to, jak możesz poprawić własne zęby i wyglądać tak pięknie, jak powinieneś.

Zamieszczono w: Blog