Dlaczego wybrać nasiona auto special?

Czym są nasiona auto special?

Auto special to odmiana konopi indyjskiej, która uznawana jest za jedną z bardziej popularnych i wartych spróbowania. Są nie tylko silne, ale również szybkie w swoim działaniu, co wiąże się z dość dużym stężeniem THC w roślinie. Jest najbardziej znana w świecie uprawy konopi indyjskich. Roślina kwitnie w czasie 3-5 tygodni, a do zbirów nadaje się już po 9 tygodniach.

Rośliny są mocno pokryte żywicą, ale dzięki temu osiągają wysoki poziom smaku i aromatu. Zapach auto special jest bardzo specyficzny i mocny i na długo zapisuje się w pamięci, natomiast w smaku jest lekko cytrusowy wymieszany z zapachem haszu.

Auto special są bardzo łatwe w uprawie, nie wymagają obszernej wiedzy oraz nadmiernego dbania o hodowlę. Są bardzo wyrozumiałe dla początkujących growerów, którzy jeszcze nie posiadają dogłębnej wiedzy na temat uprawiania konopi indyjskich. Dodatkowo nie potrzebują specjalnych warunków względem podłoża, aby urosły z nich silne rośliny.

Nasiona auto special skunk wypuszczają szybkie plony jednak są one nieduże i kompaktowe. Nie jest to proporcjonalne względem jakości, ponieważ jakościowo są bardzo mocne i stoją na podium wśród wielu gatunków konopi indyjskich. Są bardzo wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne oraz zróżnicowanie temperatur czy poziomów wilgotności. Najczęściej uprawia się je jako odmiany indoor, czyli w szklarniach lub zamkniętych pomieszczeniach. Najbardziej służą im wysokie temperatury i umiarkowany poziom wilgotności powietrza.

We wzroście nasion auto special najistotniejsze są pierwsze etapy wzrostu, w których to należy doglądać rośliny i dostarczać jej niezbędnych składników odżywczych, aby w późniejszym czasie nie musieć w dużej mierze zajmować się uprawą. Aby odpowiednio rosła powinna mieć wystarczająca ilość światła w odpowiednich porach.

Jak działa auto special?

Początkowe działanie auto special, to tradycyjnie rozumiane rozluźnienie i odstresowanie. Po pewnym czasie czujemy się jednak odurzeni, jednak odurzenie to jest błogie i mogłoby trwać całe wieki. Dzięki właściwościom rozluźniającym substancja działa przeciwbólowo, natomiast wszelkiego rodzaju występujące działania uspokajające wspomagają zasypianie oraz walkę z bezsennością.

Roślina rośnie wysoko, na pestce pojawiają się poboczne owoce. Dodatkowo włoski otaczające roślinę mają lekko pomarańczowy kolor, który bardzo ją ożywia wizualnie. Auto special rośnie na wysokość około 130 cm, co jest bardzo imponującym wynikiem wśród wielu gatunków nasion konopi indyjskich. Plony są nie tylko duże ilościowo, ale również dobre jakościowo, ze względu na duże stężenia oczekiwanych substancji THC, które działają psychoaktywnie na ludzki organizm.

Zioło z nasion auto special ma działanie mocno pobudzające, w tym wypadku działa dużo lepiej niż kawa. Bardzo mocno poprawia humor, większość konsumentów ma poczucie szczęścia i radości przez długi czas po spożyciu. Dodatkowo dzięki wzmożonemu wydzielaniu endorfin uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Oprócz właściwości czysto rozrywkowych posiada również właściwości lecznicze, za pomocą których uśmierza ból i zmniejsza jego natężenie.

Zapach i smak zioła pochodzącego z nasion auto special jest mocno żywiczny, dzięki dużej ilości klejącej żywicy jaką wydziela plon po przecięciu. To właśnie wśród niej kryją się cenne substancje, dla których spożywa się zioło nasion auto special.

Jak hoduje się auto special?

Uprawy nasion auto special nie wymagają specjalnych uwarunkowań podłoża. Dobrze jest zadbać o roślinę w pierwszej fazie uprawy i wyposażyć ją w najpotrzebniejsze składniki odżywcze, takie jak magnez, fosfor, wapń, żelazo czy miedź. To od nich zależy późniejszy wzrost rośliny i czym więcej pracy włożymy na początku, tym mniej będziemy musieli pracować nad nią w późniejszych fazach.

Nasiona auto special nie wymagają również przystosowania względem temperatury, są dość odporne na ich wahania i zmiany. Nie wymagają również regularności w podlewaniu, warto jednak zadbać o prawidłowe nawodnienie podłoża dla lepszej jakości zbiorów.

Zamieszczono w: Blog