Woski chronią lakier samochodowy przed zanieczyszczeniami

Regularna nakładanie wosku jest niezbędne do ochrony lakieru samochodu przed warunkami atmosferycznymi.

Oprócz uszczelniania i ochrony, woski samochodowe i uszczelniacze również poprawiają wygląd świeżo umytej i wypolerowanej farby. Jeśli używasz odpowiednich produktów, możesz z powodzeniem nakładać woski i szczeliwa, aby lakier wyglądał na zadbany, piękny i lśniący jak nigdy dotąd.

Woski chronią lakier samochodowy przed zanieczyszczeniami

Preparaty do nabłyszczania i ochrony lakieru

Woski samochodowe i uszczelniacze lakiernicze, że powierzchnia samochodu odbija więcej światła. W rezultacie samochód wygląda na bardziej lśniący i zadbany. Woski samochodowe nadają lakierowi samochodu głębi i ciepła, natomiast sealanty nadają pięknego, efektownego blasku. Wykonane z nowoczesnych polimerów lub żywic akrylowych woski syntetyczne oferują doskonałą trwałość i łatwość aplikacji. Jakość wosków syntetycznych trwa od 6 do 9 miesięcy lub dłużej i zazwyczaj bardzo łatwo się je nakłada. Woski syntetyczne nadają lakierowi nieco lustrzany połysk i rzadko mętnieją lub pozostawiają smugi na farbie, jeśli produkt jest wysokiej jakości.

Uszczelniacze to nanotechnologiczne powłoki polimerowe, które są wysoce odporne na detergenty, kwasy i twarde minerały, takie jak wapń w wodzie, zapewniających pełną ochronę lakieru samochodu. To, czego wymaga wykończenie bezbarwnej powłoki lakieru, to właściwe czyszczenie i lekkie polerowanie w celu usunięcia drobnych zadrapań i śladów oraz skuteczna, trwała ochrona.
Naturalne woski dają głęboki, ciepły połysk. Ale niektórzy wolą wygląd w stylu lustrzanym lub mokrego lakieru wet look nowszych syntetycznych wosków polimerowych, znanych również jako uszczelniacze lub sealanty.

Wysokiej jakości uszczelniacz może być droższy niż inne syntetyki, ale nie pozostawia białego filmu na plastiku lub wykończeniu, co jest prawdziwą zaletą. Wosk zawiera głównie naturalne produkty woskowe, takie jak karnauba, wosk pszczeli i inne substancje. Możesz znaleźć różne woski i sealanty na stronie https://detailingstore.pl/34-woski-i-sealanty. Szczeliwo składa się głównie ze związków syntetycznych. Mimo to wosk samochodowy nie będzie wskazywał na uszkodzenia lakieru tak bardzo, jak szczeliwo, więc może w rzeczywistości poprawić wygląd starszego pojazdu.

Zamieszczono w: Blog